Risen 2: Mroczne wody na PC wydany!

Po dwóch latach i pół roku oczekiwania, gra Risen 2: Mroczne wody trafiła na platformę PC. Blokada premierowa Steam została zdjęta, a rankiem półki sklepowe zapełnią się bogatymi edycjami standardowymi.

Premiera to najważniejszy moment każdego dzieła - od teraz możemy przekonać się czy na takie miano zasługuje produkcja Piranha Bytes. Przyszła pora na subiektywne rozliczenie esseńskiego studia - czy było warto czekać.

Risen 2

My ze swojego miejsca serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dotąd odwiedzali naszą stronę w poszukiwaniu informacji o grze, zapraszamy serdecznie tych, którzy dopiero trafią poszukując bardziej popremierowych nowinek czy pomocy. Rola fansajtu się nie kończy - wciąż będziemy dostarczać Wam nowe treści i zapraszamy do pozostania z nami. Na przykład na naszym forum Risen 2.

Dzisiaj też powinien ruszyć pewien ciekawy konkurs na naszych łamach...

Jeszcze raz dziękujemy i przede wszystkim jak najlepszych wrażeń z rozgrywki! Miłej gry!

prosto z mrocznych wód
kpt. Macrentofeth

Autor: kpt. Macrentofeth, 27 kwietnia 2012 Drukuj Email

Komentarze (3)

3) kyr @ 27 kwietnia 2012
zasilacz przyszedl, zamontowalem i... nic;( chyba sie plyta glowna spalila albo (mam nadzieje) zle podlaczylem;\
2) NihilusX @ 27 kwietnia 2012
Odejdzicie smutki, Risen 2: Mroczne Wody właśnie wyszedł, a ja zyskałem kolejny powód by źyć ;)
1) GuideLucke @ 27 kwietnia 2012
Nie było mnie wczoraj w domu, a tu od razu taki zasyp newsów. I mail przyszedł mi w końcu, że wysłali grę. :) Już się nie mogę doczekać, aż dzisiaj wieczorem rozpakuję tą kolekcjonerkę. :P