Dwa nowe patche do Risen 2

W końcu po długim marazmie nastąpił przełom - wczorajszego dnia na Steam ukazała się łatka do Risen 2: Mroczne wody, owoc pracy Piranha Bytes. Także wczoraj, swój patch opublikowała Cenega, która informuje, że poprawia problem z brakiem tekstu przy spaniu na niektórych łóżkach w grze.

Najlepsze jest to, że nie znamy jeszcze listy zmian tego głównego patcha, ale skonstruowaliśmy własną na podstawie własnych spostrzeżeń i użytkowników naszego forum Risen 2.

• poprawa wydajności
  • przewroty (podczas walki bronią białą naciskamy strzałkę w bok lub tył i następnie spację)
  • możliwość blokowania bronią białą (prawy przycisk myszy) ataków zwierząt
  • sok głupców pojawia się w ekwipunku

Patch od PB pobierze Wam się automatycznie na Steamie - ten językowy od polskiego wydawcy musicie dociągnąć sami.

Pobierz Patch 1.01 PL

Temat na forum

Autor: kpt. Macrentofeth, 10 maja 2012 Drukuj Email

Komentarze (6)

6) Mordo ty moja ! @ 19 maja 2012
Dawno tu nie zaglądałem, wiele się działo :) Dla mnie gierka świetna, aktualnie przechodzę ją 2 raz tym razem alternatywnie ;)
5) Yankess @ 11 maja 2012
Cholera. Wysłałem w ostatniej minucie szantę na konkurs. Ale nie mam tej wiadomości w wysłanych. Ciekawe czy się wysłało.
4) Puree @ 10 maja 2012
Mi jakoś wydajności nie polepszyło-przynajmniej nie zauważyłem różnicy
3) Huntik @ 10 maja 2012
Może i brakowało, ale ja to już skończyłem prawie tydzień temu(dokładnie 4 Maja) i czekam tylko na narzędzia do moddowania. Skoro 'poprawia wydajność' - przyda mi się przy kolejnym graniu, bo mam zamiar skończyć to po raz kolejny, tym razem z Inkwizycją.
2) beo117 @ 10 maja 2012
No, uniki! Cholernie tego brakowało.
1) kyr @ 10 maja 2012
super ze wydali ten patch:)