DLC Świątynia powietrza już dostępne!

Po wcześniejszej premierze w mniejszych sklepach dystrybuującymi gry online, DLC Świątynia powietrza do Risen 2 trafiło do sklepu Steam. Cena dla Polaków to 9,99 euro... to dosyć dużo w porównaniu do np. 200 rubli dla Rosjan.

DLC w sklepie Steam

Aktualnie nie posiadamy informacji, czy DLC zawiera polski dubbing, ale z całą pewnością został on dodany.

Świątynia powietrza oferuje nawet 8 godzin dodatkowej rozgrywki. Podążając śladem starego kumpla Eldrica spotkanego w Antigui i dochodzących zewsząd pogłosek, gracze wyruszą na poszukiwanie źródła potężnej magii powietrza, ukrytego w sercu zaginionej świątyni, położonej na niedostępnej Wyspie Sztormów.

Risen 2 - DLC

Autor: kpt. Macrentofeth, 26 maja 2012 Drukuj Email

Komentarze (23)

23) Hans z Oświęcimia II @ 7 czerwca 2012
Moje poprzednie konto zostało zbanowane(?). Kiedy się na nim logowałem, wywalało mi błąd.
22) kyr @ 7 czerwca 2012
nie wiem czy ktos zauwazyl, bo ja dopiero teraz, ale to jest Hans z Oświęcimia II ktos chcial se z nas porobic jaja i mu sie udalo...
21) Hans z Oświęcimia II @ 5 czerwca 2012
Jeśli miałaby powstać część trzecia, to ciekaw jestem jak poprowadzą wątek między Patty i Bezimiennym. Ci, co grali w DLC "Wyspa skarbów" wiedzą o czym mówię.
20) NihilusX @ 5 czerwca 2012
Masz wiele racji, choć mimo wszystko R1 jest udaną grą.
19) Hans z Oświęcimia II @ 5 czerwca 2012
W R1 brakowało klimatu. Dobre były pierwsze 2 rozdziały. Potem wszystko poszło się walić. No i bezimienny - w jedynce wręcz tragiczny. Nudny, bez emocji... Taka łajza. W dwójce to zupełnie inny gość. Chłop pełną gębą, można było się wczuć i spokojnie grać, a nie zasypiać. Po części swoje zrobił pewnie dubbing. (Pan Kopczyński spisał się na piątkę)
18) NihilusX @ 5 czerwca 2012
Hans, jedynka była świetna, tyle tylko że to wszystko już kiedyś było, w poprzednich grach Piranii.
17) Hans z Oświęcimia II @ 5 czerwca 2012
Marzę o kontynuacji Risen 2. Jedynka była bardzo czerstwa i sztampowa. Ciekawe jestem jak się sprzedaje gra.
16) NihilusX @ 4 czerwca 2012
Ulżyło mi :)
15) Yankess @ 4 czerwca 2012
Wiem o co Ci chodzi, Hans. Ale to tylko jeden gość tak powiedział - że znudziły mu się gry RPG i chętnie by stworzył choćby FPSa. Jedna osoba - raczej nie mamy się czym martwić. Tym bardziej, że twórcy niejednokrotnie wspominali o "wielkiej sadze Risen".
14) Hans z Oświęcimia II @ 4 czerwca 2012
Gdzieś czytałem, że Pirania po Risen 2 chcę porzucić rpg i spróbować swoich sił w innym gatunku...
13) NihilusX @ 4 czerwca 2012
To znaczy poprzednie =]
12) NihilusX @ 4 czerwca 2012
Za następny projekt Piranii. Niech będzie jeszcze lepszy niż następne.
11) Yankess @ 3 czerwca 2012
*że następnego
10) Yankess @ 3 czerwca 2012
Hans. "A nie mówiłem!" - to pewnie i ja, i kyr poczuliśmy w chwili czytania tych Twoich postów. Ale to jest takie oczywiste, że sobie darujemy ;)
Mam nadzieję, że na następnego projektu Piranii nie będziesz już tak hejtował. :)

A mi niestety już drugi raz błąd gry (chociaż mam jeszcze nadzieję, że to naprawię) psuje przyjemność z niej (która jest i tak bardzo duża). Pewnie się o to dzisiaj, albo jutro na forum zapytam.
9) kyr @ 3 czerwca 2012
hans, wlasnie to probowalismy ci wpojic przez ten rok;D
8) Hans z Oświęcimia II @ 3 czerwca 2012
IMO gra ocieka zajebistością i urywa dupę. Pudełko dostałem w Poniedziałek, wczoraj wieczorem zakończyłem rozgrywkę w 95%. 34h na liczniku. Jest klimacik, no jest kurwa ten piracki klimacik! To jest coś takiego, że chcesz zrobić ze dwie misje, a wsiąkasz na całą noc. Teraz kilka dni celibatu i jadę drugą stroną konfliktu. Zjawiskowa gra.
7) GuideLucke @ 3 czerwca 2012
@NihilusX

Info ze Steama:
Języki: Angielski*, Francuski, Niemiecki, Włoski, Rosyjski, Hiszpański.

Polskiego nie widać, niestety.
6) Puree @ 3 czerwca 2012
takie dlc mogli by sobie odpuścić. mogli by coś zrobić w stylu "noc kruka" do gothica 2
5) Hans z Oświęcimia II @ 3 czerwca 2012
"Nawet 8 godzin dodatkowej rozgrywki" - Ha Ha Ha! A to dobre! To DLC ukończyłem w 3 godziny. Jeszcze się nie rozgrzałem, a tu koniec wątku. Swoją drogą "Świątynia powietrza" nie powala. Myślałem, że będzie ciekawsza, a tu dupa... Latasz tylko w tę i z powrotem zabijając "latające psy" :>. Wyspa skarbów wiele ciekawsza, ale zagadki za łatwe. "No, kurwa!" - że zacytuje mojego kompana z wypraw, Jaffara.
4) NihilusX @ 2 czerwca 2012
W końcu jest po polsku czy nie?