DLC Świątynia powietrza za darmo lub taniej, a także inne DLC!

Jak wiadomo, polski Risen 2 był tańszy i bogatszy od zachodniego. Jednak taryfa ulgowa nie dotknęła nas w przypadku DLC - Steam żąda pełnych cen.

W tym momencie mamy dla Was dobrą wiadomość. Sklep polskiego wydawcy, Cenegi - muve.pl przygotował bardzo atrakcyjną ofertę, śmiało możemy powiedzieć - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy.

Jeśli kupiliście grę w Polsce - wydawca wręczy Wam Świątynię powietrza zupełnie za darmo! Wystarczy wysłać skan lub zdjęcie karty rejestracyjnej Kompanii Graczy lub numer zamówienia gry, gdy kupiliśmy grę w Muve Digital. Co najważniejsze, Cenega nie ogranicza darmowych kodów do swojego sklepu - wystarczy, że po prostu kupiliście grę.

W przypadku owej gry, drugiej części serii, którą zajmuje się nasz serwis, karta rejestracyjna jest na tyle instrukcji - po prostu zróbcie zdjęcie tyłu okładki (tam też jest klucz Steam).

Po otrzymaniu zwrotnego maila musicie dodać grę do koszyka, podać kod rabatowy i "kupić" dodatek DLC za 0 zł.

To doskonała oferta szczególnie dla osób, które miały grę w preorderze w Muve, gdzie otrzymały 2 darmowe DLC - teraz mają wszystkie DLC, wciąż za darmo.

Drugą miła wiadomością są ceny wszystkich DLC w sklepie Muve - znacznie niższe niż zachodnie.

Miłego powrotu na Mroczne wody :)

Autor: kpt. Macrentofeth, 21 czerwca 2012 Drukuj Email

Komentarze (21)

21) Yankess @ 6 lipca 2012
Tak jak pisałem - wszystko bezproblemowo. Nie musiałem nic płacić. W wiadomości zaznaczyłem, że chodzi mi o kod rabatowy na darmowe pobranie tego dodatku, jeśli ma to jakieś znaczenie.
20) LordAndreKB @ 4 lipca 2012
I co? Nie musiałeś nic płacić?
19) Yankess @ 2 lipca 2012
Kod dostałem dzisiaj, tak jak się spodziewałem. Wszystko profesjonalnie, żadnych problemów. Świątynia Powietrza już mi się pobiera. Teraz tylko czekać aż spotkam Eldrica i z nim wyruszę na Wyspę Sztormów.
18) Yankess @ 1 lipca 2012
Ja bym miał... ale zamiast wysłać w załączniku po prostu wstawiłem obrazek do maila. Wtedy czekałem z dwa dni, więc spodziewam się mieć DLC w poniedziałek, góra we wtorek (bo w weekend chyba nie pracują).
17) LordAndreKB @ 1 lipca 2012
I co? ma już ktoś to DLC?
16) LordAndreKB @ 28 czerwca 2012
ja z dwa dni. chyba że tylko w środy wysyłają.
15) Yankess @ 28 czerwca 2012
A Wy ile czekaliście na tego maila?
I jeszcze jedno pytanie - czy żeby dostać ten kod to trzeba zarejestrować tą grę wcześniej w tej Kompanii Graczy?
14) Yankess @ 28 czerwca 2012
Mail wysłany. Teraz tylko czekać.
13) LordAndreKB @ 28 czerwca 2012
Przejmijmy Cenegę, bo to złodzieje i oszuści...
Nie mamy za darmo, tylko trzeba im przelewem albo w inny sposób zapłacić minus parę złotych.
12) kpt. Macrentofeth @ 28 czerwca 2012
Tak, najpierw ślemy maila, dają kod, potem dodajemy do koszyka, wpisujemy kod i mamy za 0 - i kupujemy za ZERO :).
11) Yankess @ 27 czerwca 2012
Domyślam się, że trzeba wziąć do koszyka, a później dadzą nam kod rabatowy, dzięki czemu produkt będzie darmowy. Mam rację?
10) Yankess @ 27 czerwca 2012
Trzeba to najpierw zamówić, a potem wysłać do nich maila, czy sam mail wystarczy?
9) TraN @ 27 czerwca 2012
LordAndreKB

Tak, a jak kliknąłem zapłać teraz to mi błąd wyskoczył, że sie nie powiodło. Anulowałem zamówienie i chciałem złożyć jeszcze raz a tu dupa- kod rabatowy nieaktywny. Wrr ;/
8) LordAndreKB @ 27 czerwca 2012
Wam też każe ZAPŁACIĆ te -7 zł?
7) Hans z Oświęcimia II @ 24 czerwca 2012
Szkoda, że tak późno, bo DLC zakupiłem praktycznie zaraz po ich wyjściu. Tak w ogóle, to nie traćcie tych kilku złotych na "Ubranie pirata" - bo jest to tak słabe DLC, że żenua. Słaby strój, ot tyle. "Świątynia powietrza" daje jakieś 3 godziny gry więcej. Zależy, jak kto gra. Nie powala, ale polecam dla samej wyspy sztormów. "Wyspa skarbów" to zdecydowanie najlepsze DLC. Ciekawie prowadzony wątek i dobre zakończenie.
6) TraN @ 24 czerwca 2012
Witam, wie ktoś ile trzeba czekać na maila zwrotnego?
5) GuideLucke @ 24 czerwca 2012
na sklep@muve.pl
4) LordAndreKB @ 23 czerwca 2012
Może i jestem pokrzywdzony, ale na jakiego maila im to trzeba wysłać..? cenega, kompania, czy co?
3) NihilusX @ 23 czerwca 2012
Nie.
2) Yankess @ 22 czerwca 2012
Cenega coraz bardziej się stara. Świetne wydanie Risen'a 2, niska cena samej gry, świetna kolekcjonerka. I do tego jeszcze takie małe smaczki.
Tylko mam pytanie - jestem jeszcze na Tacarigui (brak czasu/chęci do gry) - czy żeby zagrać w DLC Świątynia Powietrza to będę musiał zaczynać grę od początku?